درب ضد سرقت تهرانسر موجب جدایی مردی از همسر خود شد

در حال حاضر محصولات درب ضد سرقت ناهموار هستند. برخی از تجار در فروشگاه های خود مانند خواربارفروشی ها از انواع درب های ضد سرقت استفاده می کنند. چگونه مصرف کنندگان باید درب های ضد سرقت واجد شرایط را شناسایی و خریداری کنند؟ بیایید خلاصه کنیم.

سطح امنیتی درب ضد سرقت تهرانسر را می توان به درجه A، درجه B، درجه C و درجه D تقسیم کرد که در این میان درجه A بالاترین عملکرد ضد سرقت را دارد و به دنبال آن درجه B و درجه C قرار دارند. و درجه D پایین ترین است.

بیشتر آنچه در بازار مصالح ساختمانی می بینیم درب های ضد سرقت کلاس C و D هستند که بیشتر برای مصارف مسکونی عمومی مناسب هستند. بازرسی ورق فولادی: ایالت مقرر می دارد که ضخامت ورق های فولادی برای درب های امنیتی باید تا 1 میلی متر باشد.

اما برای کاهش هزینه ها برخی شرکت ها فقط از ورق های فولادی 0.4 میلی متری استفاده می کنند و ضخامت ورق حس امنیت را از دست می دهد. با توجه به معرفی بازرگانان درب ضد سرقت، مصرف کنندگان هنگام بازدید از ورق استیل می توانند ورق فولادی را به داخل ورقه درب فشار دهند.

اگر ورق استیل پرس شود به این معنی است که کیفیت درب ضد سرقت در حد استاندارد نیست. مرحله بازرسی از فولاد ضد زنگ برای پله های درب ضد سرقت واجد شرایط استفاده می شود، اما برخی از کارگاه های کوچک از آهن ضد زنگ برای کاهش هزینه ها استفاده می کنند.

هنگامی که نویسنده از درب ضد سرقت  بازدید کرد، رئیس یک ترفند کوچک برای شناسایی انجام داد. آهنربا را روی پله پایینی قرار دهید. اگر آهنربا می مکد و به سختی جدا می شود، به این معنی است که ماده پله فاقد صلاحیت است.

یک قفل خوب نه تنها نقاط قفل زیادی دارد: درب ضد سرقت با قفل های واجد شرایط به طور کلی قفل های سه طرفه را می پذیرد، نه تنها قفل درب قفل است، بلکه میله های متقاطع بالا و پایین را می توان وارد کرد و قفل کرد تا قفل شود.

در، درب. برخی از مشاغل اغلب از مسدود کردن بیشتر برای جذب مصرف کنندگان استفاده می کنند. در واقع قفل خوب به این معنا نیست که هر چه نقاط قفل بیشتر باشد بهتر است، سیلندر قفل ضد سرقت نباشد و نقاط قفل بیشتر بی فایده باشد.